Služby

  Všechny hodiny pro léčbu jsou individuální a po telefonicke, či ústní domluvě při terapii. Proto prosíme, než k nám zavítáte, zavolejte nám na tel 724 748 495 a my Vám upřesníme možnou návštěvu ve volném termínu.   Uděláme maximum pro Vaší spokojenost.


Ke stažení dokument s popisem zde.

Jsme výrobci, nejsme překupníci

  Jsme jediní výrobci nábytku - boxů - kompletů pro profesionální použití v České republice. Barevné provedení je vždy na přání zákazníků. Barevně lze kombinovat prakticky jakákoliv část sezeni, člounění, opěradel a třeba i loketní opěrky. Bohaté zkušenosti máme získané tvrdou prací a sbíráním požadavků zákazníků. Snažíme se všechna přání obrátit do dalších vylepšených sestav. Za nás mluví desítky hotových projektů v celé české republice, slovensku, německu, rakousku atd. Mezi naše významné zákazníky patří wellness hotely a studia v Praze, Zlíně, Luhačovicích, Poděbradech, Liberci, Jablonci nad Nisou, Rakovníku, Děčíně, Teplicích a dalších velkých městech. Neopomenutelnou komunitou zákazníků jsou mala pedikérska studia a salony.

Ukázka jedné z našich povedených instalací. Nový typ sezeni PROFILINE se zádovou a loketní opěrkou. Veškeré komponenty jsou ukryté uvnitř těla boxu, čalouněné luxusní sezení je ve velmi povedených barvách...

 

Služby pro Vás

  Naše služby nezaměřujeme pouze pro firemní klientelu, i když ta tvoří největší část našich zákazníků, ale také na drobné salony a běžné občany, kteří řeší problémy se svou kůží, či jen chtejí tuto terapii vyzkoušet. Naše rybky Garra rufa pomáhají všem ...Plast nebo sklo - akvaria

  Z čeho se napijete radeji? Ze skla nebo z plastoveho kelimku ... A po umytí? Naše nádrže jsou VŽDY skleněná akvária z velmi masivního skla, nehrozí prošlápnutí a nejsou tvárná jako plastová. Údržba je mnohem jednodušší a odstranění vodního kamene ze skla je jednodušší. Sklo je i po několika vyčištění vždy perfektně průzračné a čisté. Plast se stává matný ... Volba je jednoznačná - vždy sklo.
Pronájem nádrží

Nabízíme několik typů a variant nádrží a pronájmů. Dle výběru z fotogalerie je na výběr z lacinějších možností - ekonomy line, dále ze zařízení pro profesionální a dlouhodobé využití - profi line, či výběr nádrží pro část, nebo celé tělo.

Vždy se jedná o komplet nádrže s filtrací, UV-C lampou, a vzduchováním. Je možné domluvit se na dalších úpravách a velikostech nádrží.

Lze se domluvit i na sladění s Vaším interiérem a dodat sezení v požadované barvě. Sezení vyrábíme na zakázku a pokud Vám nevyhovuje standardní, lze se domluvit na úpravách. Jedna z dalších variant je nekonečné sezení, sezení proti sobě, či výroba bazénku v místnosti.

Také můžeme realizovat kompletní rozvody vody a usazení van a velkých nádob s obezdívkou apod. Uděláme pro Vás maximum.

Dotazy a objednávky

tel : +420 724 748 495

tel : +420 606 851 450

mail : okusuj(x)okusuj.cz

mail : monika(x)okusuj.cz

Pracovní doba každý den od 9h do 18h

 
Rychlá navigace- Objednávky
.